info@esendir.com.tr
+90 532 678 9071
Esendir Makina Sanayi İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti
Faaliyet Alanlarımız

Yakıt ve Depolama Tankları

Esendir Makina 1972 yılından bu yana yakıt ve depolama tankları imalatı konusunda lider firmadır. İşletmemizde her türlü yakıtla uyumlu, karbon ve paslanmaz çelikten üretilen, yakıt tankı imalatı yapılmaktadır. Üretim normları olarak; isteğe bağlı iç kaplamalar, özel yakıtlar ve petrokimya hammaddeleri ile uyumlu imalat yapıyoruz.

Depolama Tankı Üretimi

Yakıt tankı imalatı ile depolama tankı üretimi amacıyla yaptığımız ürünler her tür benzin, dizel, gazyağı, ticari ve askeri jet yakıtı, yarış yakıtı, asfalt, kimyasallar ve çok çeşitli petrol bazlı yağları koruyacak şekilde imal edilmektedir.

İmalatını yaptığımız yakıt depolama tankı üretimi, çok çeşitli kapasitelere sahiptir. Yerüstü veya yer altı, yatay veya dikey, silindirik veya dikdörtgen, tek duvarlı veya çift duvarlı olabilir. Birçok seçenek mevcuttur. Ayrıca yangına dayanıklı olarak imal edilmektedir. Yine özel dış cephe boyası ve ürüne özel iç kaplama yapılabilmektedir.

Yakıt depolama tanklarımız güvenlidir. Bu sayede çevrenin korunması ile depolanan ürüne yapılan yatırımın her koşulda bir kayıp yaşanmadan korunması önemlidir. Bu husus dikkat ettiğimiz önemli konulardan birisidir.

Aşağıda şimdiye kadar üretimini yaptığımız bazı yakıt depolama tanklarına ait görsel galeriyi ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. İşletmenize ve ürününüze özel ve güvenli yakıt tankı imalatı  konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ölçü ve ön bilgi için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Esendir Makina

Esendir Makina 1972 yılından bu yana her türlü makina imalatı konusunda öncü kuruluş olarak çalışmaktadır. Örnek çalışmalarımıza ve diğer faaliyet alanlarımıza web sitemizden erişebilirsiniz. Bizleri ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan instagram hesabımızda güncel çalışmalarımızdan örnekler sunmaktayız.


depolama tankı üretimi

Referanslarımız

Burdur Şeker Fabrikası

İncele

Isparta Kara Havacılık Okulu Yakıt İkmal Şefliği

İncele

Şahlanlar Su Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

İncele

A-Sera GreenHouse Ltd. Şti

İncele

Diğer Faaliyet Alanlarımız

Yakıt ve Depolama Tankları

İncele

Hidrolik Santral Ekipmanları

İncele

Termik Santral Ekipmanları

İncele

Demir Çelik Tel ve Kablo Sektörü

İncele

Yakıt İkmal Sahaları

İncele

Özel Römork ve Dorseler

İncele

Sıcak Su ve Buhar Kazanları

İncele

Diğer

İncele