info@esendir.com.tr
+90 532 678 9071
Esendir Makina Sanayi İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti
Faaliyet Alanlarımız

Sıcak Su ve Buhar Kazanları

Esendir Makina olarak 1972 yılından bu yana farklı sektörler ve farklı ihtiyaçlar doğrultusunda makina imalatı yapmaktayız. Bu doğrultuda sıcak su kazanı üretimi ile buhar kazanı imalatı konusunda da faaliyet göstermekteyiz.

Buhar Kazanı İmalatı

İmalatını yaptığımız buhar kazanları; 500 kg/h ile 20.000 kg/h arasında alev duman borulu, 3 geçişli endüstriyel buhar kazanlarıdır. Çalışma basınçları 0,5 bar ile 20 bar arasında değişmekte ve talebe özel olarak üretilmektedir. Tercih edilen yakıt türüne göre dizayn edilmektedir.

İmalatını yaptığımız buhar kazanları gerekli firmaların denetiminden geçmektedir. Üretimini yaptığımız ürünün basınç testi ile boyut ve ölçü kontrol yapılır. Tüm sertifikalar hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Sıcak Su Kazanı Üretimi

Sıcak su kazanı imalatında genel olarak; 25.000 kcal/h- 100.000 kcal/h kat kalorifer kazanı  100.000 kcal/h - 4.500.000 kcal/h kapasitelerinde merkezi sistem kazanı olarak adlandığımız  3 bar- 8 bar   basınç aralığında çalışan  3 geçişli üretim yapılmaktadır. Tercih edilen yakıt türüne göre dizayn edilmektedir. 

Sektörün ihtiyacı olan tüm normlara sahip olarak imal edilmektedir.

Esendir Makina

Esendir Makina olarak yaklaşık 50 yıla varan uzmanlığımız ve tecrübemiz ile makina imalatı konusunda bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.  Faaliyet alanları sayfamızdan tüm çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Esendir Makina olarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da inceleyebilirsiniz. Twitter hesabımızda güncel faaliyet alanlarımız hakkında bilgi vermekteyiz.


sıcak su kazanı üretimi

Diğer Faaliyet Alanlarımız

Yakıt ve Depolama Tankları

İncele

Hidrolik Santral Ekipmanları

İncele

Termik Santral Ekipmanları

İncele

Demir Çelik Tel ve Kablo Sektörü

İncele

Yakıt İkmal Sahaları

İncele

Özel Römork ve Dorseler

İncele

Sıcak Su ve Buhar Kazanları

İncele

Diğer

İncele